Zagreb Üniversitesi

Zagreb Üniversitesi


Hırvatistan Zagreb Üniversitesieğitim vermeye devam eden en eski Hırvat üniversitesidir. Hırvatistan Zagreb Üniversitesi 1669 yılında kurulmuş bir devlet üniversitesidir.

Günümüzde yaklaşık olarak 60,000 den fazla öğrenci eğitim görmektedir.Hırvatistan Zagreb Üniversitesi bünyesinde 10,000 ‘e yakın akademik personel çalışmaktadır.

1874 yılından bu yana 200.000 den fazla kişi lisans seviyesinde, 18.000'den fazla kişi yüksek lisans seviyesinde, 8.000'den fazla kişiyse doktora seviyesinde diploma almıştır.

 

ZAGREB ÜNİVERSİTESİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARI

BÖLÜM

SÜRE
(YIL)

EĞİTİM
DİLİ

İşletme

1

İngilizce

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız