Zagreb Üniversitesi

Zagreb Üniversitesi


AYRINTILAR

    Zagreb; Hırvatistan’ın başkenti ve en yüksek nüfusa sahip olan şehridir. Yaklaşık olarak 2 milyonun üzerinde bir nüfusa sahiptir.

    Zagreb, Hırvatistan’ın kalbidir. Ekonomi, bilimsel araştırma merkezleri, ticaret, ulaşım her şey Zagreb şehrinde üst düzeye yakındır.  Zagreb şehrinde, orta çağdan kalma birçok eser ile karşılaşa bilini

     


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Hırvatistan Zagreb Üniversitesieğitim vermeye devam eden en eski Hırvat üniversitesidir. Hırvatistan Zagreb Üniversitesi 1669 yılında kurulmuş bir devlet üniversitesidir.

Günümüzde yaklaşık olarak 60,000 den fazla öğrenci eğitim görmektedir.Hırvatistan Zagreb Üniversitesi bünyesinde 10,000 ‘e yakın akademik personel çalışmaktadır.

1874 yılından bu yana 200.000 den fazla kişi lisans seviyesinde, 18.000'den fazla kişi yüksek lisans seviyesinde, 8.000'den fazla kişiyse doktora seviyesinde diploma almıştır.

 

ZAGREB ÜNİVERSİTESİ LİSANS PROGRAMLARI

BÖLÜM

SÜRE
(YIL)

EĞİTİM
DİLİ

Tıp

6

İngilizce

Diş

6

İngilizce

İşletme

4

İngilizce

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız