Warsaw University Of Technology

Warsaw University Of Technology


Warsaw University Of Technology; 1986 yılında kurulan Varşova Teknoloji Üniversitesi köklü tarihi ve kaliteli eğitim sitemi ile Polonya’nın en iyi Teknoloji Üniversitesi olma özelliğine sahiptir.

Bu başarısını  Avrupa da sayısız dereceler alarak kanıtlamıştır.

Üniversite lisans ve lisansüstü eğitim vermektedir.

Eğitim kalitesi yüksek olan Varşova Teknoloji Üniversitesi’nde 2 binin üzerinde profesör eğitim vermekte ve 35 binin üzerinde öğrenci eğitimlerine devam etmektedir.

Bunun yanı sıra özel laboratuvarları , spor salonları, görkemli tarihi binası ve içinde merak ettiğiniz  her bilgiye rahatlıkla ulaşabileceğiniz kütüphanesiyle sizleri cezbedecektir.

Varşova Teknoloji Üniversitesi’nde 18’in üzerinde fakülte bulunmaktadır.

 

WARSAW UNİVERSİTY OF TECHNOLOGY YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARI

BÖLÜM

SÜRE
(YIL)

EĞİTİM
DİLİ

Yapay Zeka

1,5

İngilizce

Mimarlık

2

İngilizce

Yönetim

2

İngilizce

Yönetim ve Üretim

2

İngilizce

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız