Varşova Teknik Üniversitesi

Varşova Teknik Üniversitesi


 

Varşova Teknik Üniversitesi 1826 yılında kurulmuş olup Polonya’daki teknik üniversiteler arasında en yüksek sıralamaya sahiptir.

Mühendislik denilince Polonya’da akla gelen ilk üniversitelerden biridir.

Polonya’nın hatta Orta Avrupa’nın en önemli teknik üniversitelerinden biri olan Varşova Teknik Üniversitesi’nde, mühendislik ve uygulamalı bilimler alanlarında eğitim verilmekte olup mimarlıktan işletmeye, matematikten bilgisayar bilimlerine ve hatta robotik, bioteknoloji, havacılık, jeodezi, ulaşım mühendisliğine kadar bir çok farklı alanda çok geniş bir bölüm yelpazesi sunulmaktadır.

Okulda 2000’in üzerinde profesör eğitim vermektedir. 35,000 üzerinde öğrenci de öğrenim görmektedir.

Fakültelerin ve araştırma merkezlerinin çoğunluğu doktora çalışmaları için yabancı öğrenci kabul etmektedir.

Varşova Teknik Üniversitesi’nin yurt kompleksinde spor salonu, yüzme havuzu, kütüphane, tv odası, çamaşırhane ve mutfak bulunmaktadır.

 

VARŞOVA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARI

BÖLÜM

SÜRE
(YIL)

EĞİTİM
DİLİ

Çevre Mühendisliği

1,5

İngilizce

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız