University of Wolverhampton

University of Wolverhampton'a bizimle çok yakınsın.


AYRINTILAR


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  Teknolojinin getirmiş olduğu gelişimle birlikte yabancı dile olan gereksinim günden güne artmakta. Günümüzde iş alanlarının çoğalması ve uluslarası ticari ilişkilerin hız kazanmasıyla yabancı dil bilgisi ve aktif olarak kullanımı işe kabullerde aranan en önemli özellik sayılıyor.

  Wolverhampton Akademik İngilizce Hazırlık Kursu size Lisans / Yüksek Lisans / Doktora programlarına kabul edilebilmek için ihtiyaç duyacağınız İngilizce seviyesine ulaşmanız için yardımcı olacaktır. 

  'Yabancı Dil Olarak İngilizce' başlığı altında sizleri hazırlayacağı bazı programlar şu şekildedir.

*İngilizce Hazırlık Sınıfı; 

Wolverhampton Üniversitesinde tam zamanlı  bir lisans eğitimi almak isteyen, ancak gerekli İngilizce seviyesine sahip olmayanlar için kurslar sunmaktadır. 5 haftalık bir kurs ile IELTS 6 seviyesine erişebilirsiniz.

*İngilizce Kısa Dersler (Yaz Okulu);

Haftada 12 saat interaktif bir grup ortamında konuşma, dinleme, okuma ve yazma olmak üzere dört dil becerisini de kapsayan bir eğitim alacaksınız.

*Wolverhampton İngilizce Yeterlilik Sınavı (WEPE);

Wolverhampton İngilizce Yeterlilik Sınavı (WEPE), İngilizce seviyenizin bu üniversitede tam zamanlı bir lisans dersine başlayacak kadar iyi olup olmadığına karar vermek için kullanılır. Okuma, dinleme, konuşma ve yazma olarak 4 alanın ortalama puanı 6.0 ve üstü ise Wolverhampton Üniversitesinde tam zamanlı bir lisans eğitimine geçiş sağlayabilirsiniz.

*Lisans için Dil Desteği

*Yüksek Lisans için Dil Desteği

*TESOL;

Wolverhampton Akademik İngilizce TESOL ekibi; İngilizce öğretmenin faydalı ve ilginç bir meslek olduğuna inanıyor. TESOL kursundaki öğrencilerin çoğunun, üniversiteyi, çok çeşitli iş olanakları bulan mezunlar olarak bitirdiği görülmektedir. 

*İngilizce Öğretmenleri için Eğitim Kursu;

Bu kurslar dünyanın dört bir yanından gelen İngilizce öğretmenlerine ilk elden dil deneyimlemelerini ve kendi öğretim metodolojilerini yansıtmalarını sağlar.  Yoğun öğretim ve metodoloji oturumlarına ek olarak, elektronik öğrenme kaynaklarına da erişebilirsiniz, e- kitaplar, dergiler, veri tabanları vb.

*IELTS Eğiimi;

Bünyesinde 6, 12 ve 15 haftalık üç farklı program bulunduran Wolverhampton Üniversitesi, hedeflediğiniz IELTS seviyesine ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

 

  

 

 

 

 

.Wolverhampton Summer School Broşürü için Tıklayınız

 

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız