University of Wales, Trinity St. David


AYRINTILAR


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

 

 

Britanya’nın eski üniversitelerinden olan University of Wales Bangor Galler bölgesinde daha iyi yüksek öğretim için başlatılan bir kampanyanın sonucunda 1884 yılında kurulmuştur. 
Bugün sertifikadan doktoraya kadar geniş bir program yelpazesiyle öğrencilere hizmet veren üniversitenin toplam 8 bin civarında öğrencisi vardır. 
Kendisini akademik mükemmelliğe adamış geleneksel bir üniversite olan University of Wales Bangor, fakülteleri ve bölümleriyle değerlendirmelerden en iyi puanları almaktadır. 
Bangor aynı zamanda ucuz konaklama ve yaşam masraflarıyla da pek çok üniversite şehrine oranla okumak ve yaşam için daha temiz ve güvenli bir ortam sunmaktadır.

 

 

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız