University of East London


AYRINTILAR

    Adres                   : University Way, London

                                  E16 2RD, İngiltere

    Öğrenci sayısı      : 26.315 (2008)

    Kuruluş                : 1992

    Başkan                 : Stephen Amanwo


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

 

 The University of East London - UEL (Doğu Londra Üniversitesi ) 1992 yılında kurulmuş yeni bir üniversitedir. Londra'nın doğusunda Stratford Kampüsü ve Docklands Kampüsü olmak üzere 2 ana kampüsü mevcuttur. Docklands kampüsü 2000 senesinde açılmıştır. Öğrencilerine hem lisans hem yüksek lisans fırsatı sunan okulda dağılım 70% Lisans – 30% Lisansüstü şeklindedir.

  The University of East London; çalışma çağındaki nüfus içinde, kendi mezunlarının yüzde 87'sinin istihdamını sağlamaktadır. Bu oran İngiltere standartlarında oldukça yüksek bir oran olup, UEL doğru düzeyde seçimler yapmanıza yardımcı olmak için en iyi personelleri bünyesinde bulundurmaktadır.

  Kampüs içinde öğrencilerin daima hizmetinde olan kütüphane, sağlık merkezi, laboratuvarlar, kantin ve bar bulunur.

 

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız