University of Bradford


AYRINTILAR


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Bradford Üniversitesi (University of Bradford), West Yorkshire’da yer alan 1966 yılında kurulmuş ve 3 farklı bölgede kampüsü bulunan bir üniversitedir. Kampüste çok değişik kültür ve milletlerden öğrencilerle karşılaşmak mümkündür.

 

Bradford Üniversitesi elli yıllık akademik geçmişe sahiptir. Her geçen gün gelişerek daha da büyümeye devam etmektedir. Londra’nın dışında kurulan part time lisans programları öneren ilk üniversitedir. Barış çalışma departmanını kuran ilk üniversitededir. Öğrencilerinin gelişmesini sağlamak için rutin bir eğitim sistemi izlememektedir. Öğrencilerinde fikirlerini paylaşabileceği platformlar oluşturmuştur. Eğitim sırasında bir çok önemli firmayla çalışma şansı yakalayabilirsiniz. Kampüslerinde bulunan ödüllü yurtlarında konaklama şansı sunmaktadır. Galeri, müzik salonları, restoranlar ve rahatlama alanlarıyla öğrencilerini en iyi şekilde düşünmüştür. Bradford Üniversitesi eğitimden rahatlamaya kadar her imkânı öğrencilerine sunmaktadır.

 

 

 

 


Son 10 yıl içerisinde Üniversite tesislerine 120 miyon pound’dan fazla yatırım yapmıştır.
120’den fazla öğrenci toplulukları ve spor klüpleri vardır.
Kariyer geliştirme hizmetleri, öğrencilere ulaşmak istedikleri kariyer hedefleri doğrultusunda yardımcı olur. Özgeçmiş hazırlamada yardımcı olma, yarı zamanlı iş bulma veya lisans üstü mezun öğrencilere iş bulmalarında yardımcı olmak gibi hizmetler verir.
Girişimcilik yapmak isteyen, kendi işlerini kurmak isteyen öğrencilere yardımcı olur.

İnşaat Mühendisliği, araştırma yayınlarının kalitesinde ilk 10’a girmiştir.
Arkeoloji bölümü araştırma etkisinde ilk 10. sırada yer alıyor.
Üniversite araştırma öğrencilerine akademik gelişimlerini arttırabilmeleri için, eğitim, sanayi alanlarında çalışma fırsatı sunuyor.
2015 İngiltere Lig tablosunda ilk 100’e giren Bradford Üniversitesi 77. Sırada yer almaktadır.
Okul, sahip olduğu akademik başarının yanısıra, barış bilimlerini, uluslararası ilişkileri, güvenlik bilimlerini çalışmak için mükemmel eğitimi sağlamasıyla bilinir.
The Times gazetesi Gook University Guide rehberinde, Birleşik Krallık içinde mezun olduktan sonra iş bulma oranlarında 2005 yılı için 7. Ve 2006 yılı için 2. üniversite olarak gösterilmiştir.
Ayrıca, araştırma üniversitesi sıfatına sahip üniversiteler arasında da ilk 50 içerisinde yer almaktadır.

 

 

LİSANS BÖLÜMLERİ

MUHASEBE VE FİNANS. HAK VE ADALET ÇALIŞMALARI, ARKEOLOJİ, ARKEOLOJİ BİLİMLERİ, ANTROPOLOJİ, BİOMEDİKAL, İŞLETME VE YÖNETİM, BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ, BİLGİSAYAR EKONOMİSİ, HUKUK VE İŞLETME, KİMYA MÜHENDİSLİĞİ, KİMYA, KİMYA ANALİZİ, ADLİ BİLİMLER İÇİN KİMYA, İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ, KLİNİK BİLİMLERİ, KLİNİK TEKNOLOJİLERİ, BİLGİSAYAR ANİMASYONU, BİLGİSAYAR EFEKT VE GÖRSEL EFEKT, BARIŞ ÇALIŞMALARI, DİJİTAL FİLM VE TELEVİZYON PRODÜKSİYON, DİJİTAL MEDYA, EKONOMİ, EKONOMİ VE TARİH, EKONOMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER, EKONOMİ VE PAZARLAMA, ELEKTRİK VE ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ, İLETİŞİM VE İNTERNET MÜHENDİSLİĞİ, FİLM ÇALIŞMALARI, FİNANSAL PLANLAMA, SUÇ BİLİMLERİ, OYUNLAR İÇİN GRAFİK, TARİH VE POLİTİKA, SPOR REHABİLİTASYON, WEB TASARIMI VE TEKNOLOJİLERİ, YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ, SOSYOLOJİ VE PSİKOLOJİ, PSİKOLOJİ VE DANIŞMANLIK, PSİKOLOJİ, ÜRÜN TASARIM, POLİTİKA, FOTOĞRAFÇILIK VE DİJİTAL MEDYA, ECZACILIK, OPTOMETRİ, TIP MÜHENDİSLİĞİ, MEDYA TEKNOLOJİLERİ VE PRODÜKSİYON, MEDYA VE TELEVİZYON, MEDYA, MEKANİK VE OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ, PAZARLAMA, HUKUK, ULUSLARARASI İLİŞKİLER VE EKONOMİ, ULUSLARARASI İLİŞKİLER VE YÖNETİM, ROBOT İŞLETME BİLİMİ, İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ, ENTEGRE BİLGİ SİSTEMLERİ.

 

 

 

 

 

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız