University Of Silesia İn Katowice

University Of Silesia İn Katowice


1968 yılında kurulan Katowice'de bulunan Silesia Üniversitesi, yaklaşık 40 000 öğrenciyi eğiten Polonya'nın en büyük devlet üniversitelerinden biridir. 

Öğrenci ve akademik personel değiş tokuşu ve ortak eğitim ve araştırma projeleri aracılığıyla dünyanın her yerinden 300'den fazla yüksek öğretim kurumuyla işbirliği yapar.

Silesia Üniversitesi, eğitim ve bilimsel gelişmelere odaklanan Avrupa Komisyonu girişimlerine aktif olarak katılıyor ve Kömür ve Çelik Araştırma Platformu ve Çerçeve Programları olan Hayat Boyu Öğrenme Programı kapsamında projeler gerçekleştiriyor.

12 fakülte ve bağımsız, disiplinler arası birkaç birim, 45 program ve yaklaşık 130 uzmanlık alanı Bilim ve Yüksek Öğretim Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. 

Üniversitenin eğitim teklifi hem Lehçe hem de İngilizce öğretilen Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora programlarını kapsar.

Mezunlar mesleki becerileri geliştirmek için oluşturulan 80'den fazla lisansüstü kursa katılabilir.

 

UNİVERSİTY OF SİLESİA İN KATOWİCE YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARI

BÖLÜM

SÜRE
(YIL)

EĞİTİM
DİLİ

Bilgisayar Bilimi

2

İngilizce

Biyoteknoloji

2

İngilizce

İngilizce-Canada Kültürlerarası İlişkiler

2

İngilizce

Pedagoji

2

İngilizce

 

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız