University Of Lodz

University Of Lodz


Polonya’nın en saygın üniversitelerin’den olan Lodz Üniversitesi eğitime önderlik eden bir kuruluştur. 1945 yılında kurulmuştur.

Üniversitede 12 fakültede 90 birimde 165 farklı dalda eğitim vermektedir. Üniversite birçok farklı dalda doktora ve master programları ile beraber programlar dahilinde 56‘ den fazla ders seçeneğide sunmaktadır ve programlar ESF tarafından finanse edilmektedir.

Her sene 10.000 den fazla öğrenci Lodz Üniversitesin’den mezun olmaktadır.

Değişim öğrenci programı öğrencileride dahil toplam 90 ülkeden öğrenciler üniversitemizde eğitim görmektedirler.

Bu uluslararası atmosfer kültürel farklılıkları hem üniversitede hemde şehirde yaşamanıza olanak sağlıyor.

Üniversitede 37.000 öğrenciye karşılık 611 üst düzey olmak üzere toplam 2,214 öğretim görevlisi bulunmaktadır.

Üniversite sadece yüksek eğitim kalitesi sebebiyle değil aynı zamanda Lehçe, İngilizce, Fransızca veya Rusça programlarda sunduğu modern ve çağa uygun, global piyasanın ihtiyaçlarıyla örtüşen eğitim dalları sebebiylede tercih edilmektedir.

Kurumumuz akademik yıl boyunca birçok organizasyona ev sahipliği yapmaktadır, alanında uzman politikacılar, iş adamları ve kültur temsilcilerini bu davetlerde biraraya getirmektedir.

Üniversitemiz hukuk, yönetim ve ekonomi gibi dallar öncelikli olmak üzere Polonya’nın en iyi birkaç üniversitesinden biridir. Üniversitemizde, QS Dünya Üniversiteleri Sıralamalarındayer alan altı Polonya Üniversitesinden biridir

 

UNİVERSİTY OF LODZ  LİSANS PROGRAMLARI

BÖLÜM

SÜRE
(YIL)

EĞİTİM
DİLİ

Hazırlık Kursu

9 ay

Polonca

Asya Kıtası Çalışmaları

4

İngilizce

Bilgisayar Bilimi

4

İngilizce

Ekonomi

4

İngilizce

İngilizce Öğretmenliği

4

İngilizce

İşletme Yönetimi

4

İngilizce

Uluslararası İlişkiler-Uluslararası Pazarlama

4

İngilizce

Uluslararası Kültür Çalışmaları

4

İngilizce

Yönetim ve Finans

4

İngilizce

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız