Universal Institute of Technology

Universal Institute of Technology ile bir adım önde ol!


AYRINTILAR

  Avustralya'nın büyük şehirlerinden biri olan Melbourne'de faaliyet gösteren Avusturalya kökenli UIT Melbourne, öğrencilerine dil eğitimi dışında mesleki sertifika ve diploma programları da sunar.

   

  Adres  : 1/131 Queen St, Melbourne VIC 3000, Avustralya


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

 

  Melbourne'daki önde gelen İngiliz okullarından biri olan Universal English'in misyonu, hem uluslararası hem de yerli öğrenci pazarlarına hitap eden akredite İngilizce dersleri aracılığıyla öğrencilere kaliteli eğitim vermektir. Genel amaç, değişen sanayi ihtiyaçlarını karşılamak için nitelikli ve uyarlanabilir bir işgücünün yaratılması için tasarlanmış canlı, dinamik ve bakım veren bir ortamda eğitim ve öğretim sağlamaktır.

  Bu, uygulanabilir bir girişim olarak UIT'nin korunmasıyla sağlanacaktır:

 • Erişilebilir, esnek ve hakkaniyetli kaliteli, mesleki eğitim olanakları sunar;
 • Yetenekli ve bakım veren personelin taahhüdüne dayalı olarak tüm öğrencilere tatmin edici deneyimler yaratır;
 • Hızla değişen dünyanın zorluklarını giderecek mezunlar yetiştirir;
 • Yenilik arayışında ve öğretimde mükemmel;
 • Sürmekte olan ve karşılıklı yarar sağlayan ortaklıklar yoluyla topluluklar, iş dünyası ve hükümetle etkileşim kurun.

 

  Açık ve esnek mesleki eğitimde ve ELICOS'ta lider olarak tanınmak. Öğretim, öğrenme, kurslar, programlar, etkinlikler ve öğrencilere sunulan kişiselleştirilmiş hizmetlerin kalitesiyle ifade edilen, UIT öğrencilere yenilikçi ve yaratıcı metodolojik ve pedagojik yaklaşımları ile tanınacaktır.

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız