The International School of English


AYRINTILAR

    Adres                      : 26 Harcourt Street,

                                      Dublin 2, Dublin. 

    Kuruluş                   : 1997


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

 

  Kaliteli hizmet sunmayı, tüm öğrencilerine özen göstermeyi ve yüksek düzeyde müşteri memnuniyetini sürdürmeyi garanti eden ISE'nin amacı uluslararası alanda en kaliteli akademik itibarı korumak ve rakipsiz bir öğrenci deneyimi sağlamaktır.

  Okul MEI ve ACELS akreditasyonlarına sahiptir. ISE dil okulu fiyatları öğrencilerimize gayet uygun gelmektedir. Gerçek bir İrlanda okuludur. Yüksek kalitede verdiği İngilizce derslerine ilaveten İrlanda kültürünü de öğretmeyi amaç edinmişlerdir.  

  Şehir merkezine 15 dakika mesafede bulunan okul, genei İngilizce, yoğun İngilizce, yaz okulları ve sınav hazırlık programları sunuyor. Konaklamalarda aile yanı, öğrenci rezidansları veya hostel gibi seçenekler sunmaktadır. 

 

OKULDA BULUNAN PROGRAMLAR:

GENEL İNGİLİZCE

SINAV HAZIRLIK

İŞ İNGİLİZCESİ

STAJ

50+ PROGRAM

İNGİLİZCE VE GOLF

TRINITIY ENTEGRE PROGRAMI VE SINAVI

GENÇ YAZ OKULLARI

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız