The International School of English


AYRINTILAR

    Adres                      : 26 Harcourt Street,

                                  Dublin 2

    Kuruluş                   : 1997


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

 

 

    English Plus Internship Programı, İngilizce dil kursu ile Dublin'deki işe yerleştirme imkanı sunar. Staj programı, öğrencilerin profesyonel, İngilizce konuşulan bir çalışma ortamında pratik iş deneyimi kazanmalarını ve İngilizce dillerini akıcı bir şekilde geliştirmelerini sağlar. Kullanılabilir staj türleri turizm, pazarlama, satış, finans ve otelcilik sektörlerinde şirketlerin yönetim pozisyonlarıdır. 

 

    İrlanda'daki tecrübelerimizden en iyi şekilde yararlanarak İngilizce öğrenmenizi sağlayan bir program sunuyoruz. İrlanda'ya gelmeden önce, profesyonel şartnamenize, niteliklere, iş tecrübenize, İngilizce seviyenize, yaşınıza ve kalış sürenize bağlı, belirli gereksinimlerinize uygun bir işyerine yerleştirme için tüm düzenlemeleri yapmış olacağız. İş tecrübenizi, Genel İngilizce, Bire Bir, İş İngilizcesi veya farklı ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde düzenleyebileceğiniz staj programları ile birleştirin.

 

   MEI ve ACELS akreditasyonlarına sahiptir. ISE dil okulu fiyatları öğrencilerimize gayet uygun gelmektedir. Gerçek bir İrlanda okuludur. Yüksek kalitede verdiği İngilizce derslerine ilaveten İrlanda kültürünü de öğretmeyi amaç edinmişlerdir.  

 

 

 

 

Bu programın faydaları:

İngilizce becerilerin geliştirilmesi
Yurt dışında bir iş tecrübesi
Başarı belgesi
Beceri değerlendirme sertifikası
Referans mektubu

 

Ana unsurlar

İşe yerleştirme çok çeşitli alanlarda olabilir.
Ana endüstriler: Turizm ve Ağırlama Catering.
Diğer endüstriler: Ofis, Sekreterlik Mühendisliği, BT Satışları, Pazarlama, Bankacılık, Finans, Endüstri, Sağlık Hizmetleri Şoförlüğü, ve Çağrı Merkezi.

 

 

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız