Technical University Of Lodz

Technical University Of Lodz


Lodz Teknik Üniversitesi 1945 yılından beri Polonya’nın en büyük üçüncü şehri olan Lodz’da eğitim vermektedir.

20 000 öğrencinin eğitim gördüğü okul, 9 fakültesi, 70 enstitüsü, 33 farklı program ve bölümüyle teknik alanda Polonya’nın en büyük ve en iyi üniversitelerinin başında gelmektedir.

Lodz Teknik Üniversitesi, her zaman yüksek eğitim kalitesi ve akademik başarıyı ön planda tutmakta, modern teknolojinin gerektirdiği her türlü mühendis ve donanımlı personeli yetiştirmektedir.

Makine mühendisliğinden işletmeye, Avrupa Birliği Çalışmaları’ndan bilgisayar mühendisliğine kadar birçok bölüm seçeneğinin olduğu okulda, teknik bölümlerin yanında sosyal bilimler bölümleri de mevuttur. Ayrıca Leh dilinde eğitim almak isteyen öğrenciler için ayrıca bioteknoloji, tekstil mühendisliği gibi bölümler de okulda mevcuttur.

Üniversitede bulunan uluslar arası mühendislik fakültesiyle öğrencilere ingilizce ve fransızca dillerinde eğitim verilmektedir. Yaklaşık 1000 öğrencinin eğitim aldığı bu fakültede, mühendislik ve yönetim alanında uzmanlaşmış, çok iyi derecede yabancı dil bilen genç profesyonller yetiştirilmektedir. LLP Erasmus, Campus Europae and CEEPUS gibi organizasyonlarla anlaşması olan okul, öğrencilerine çeşitli değişim programları sunmakta, Avrupa’nın çeştli ülkelerinden gelen birçok öğrenci de Lodz Teknik Üniversitesi’nde eğitim görmektedir.

Okul, Erasmus Practical Exchange programıyla öğrencilere üniversite eğitiminin yanında pratik olarak da terübe edinebilecekleri programları sunan ilk Polonya üniversitesidir.

Okul kampüsünde çeşitli yurtlar, öğrnci klüpleri, kantin ve cafelerin dışında, donanımlı bir kütüphane, modern bir bilim ve araşrtıma merkezi bulunmaktadır.

 Lodz Teknik Üniversitesi 32 hektar alan üzerine kuruludur. Okul kampüsünde öğrencilerin kendilerini sosyal olarak da geliştirebilecekleri bir çok tesis bulunmaktadır.

Ayrıca kampüste yabancı öğrencilere ücretsiz lehçe dersleri veren bir dil okulu da vardır.

 

TECHNİCAL UNİVERSİTY OF LODZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARI

BÖLÜM

SÜRE
(YIL)

EĞİTİM
DİLİ

Biyoteknoloji

1,5

İngilizce

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız