TMG College

TMG College, The Malka Group


AYRINTILAR

    Yurt dışında eğitim alarak geleceğini garanti altına al! Yeni bir hayat seni korkutmasın. Biz her zaman senin yanındayız! Yurt dışında okuyarak hem kendini hem dünyayı keşfedeceksin!


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Malka Grubu, bireyler, işletmeler, toplum grupları ve Hükümet için Avustralya'nın önde gelen özel eğitim sağlayıcılarından biridir. Hükümet tarafından finanse edilen, ulusal olarak tanınan eğitim niteliklerini tasarlama ve uygulama konusundaki başarısı 10 yıllık bir geçmişe sahibiz.

Bir dizi endüstride 60'dan fazla vasıf (Sertifika, Diploma ve İleri Düzey Diploma seviyesinde) sunuyoruz.

Kayıtlı bir Eğitim Organizasyonu olarak, VET Kalite Çerçevesinin (VQF) kapsamlı eğitim ihtiyaçlarına uymaktayız.

Merkez ofisimiz Box Hill'de ama Victoria'da sizin için eğitim organize edebiliyoruz.

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız