Silesian University Of Technology

Silesian University Of Technology


AYRINTILAR

    Silezya bölgesindeki en büyük ve en eski teknik üniversitedir.

    Polonya'daki en sanayileşmiş bölgede ve Avrupa'nın en sanayileşmiş bölgelerinden birinde bulunmaktadır.

    General Motors, General Electric, Siemens, Fiat, Lincoln Electric, Tenneco, Messer ve diğerleri gibi bir çok büyük endüstriyel ortakla araştırma ve uygulama açısından çok yakın bir işbirliğine sahiptir.

     


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Silesian Teknoloji Üniversitesi, Polonya'nın en prestijli ve en üst düzeydeki teknik üniversitelerinden biridir.

Didaktik, araştırma ve bilimde 67 yılı aşkın bir geleneğe sahip olan modern bir yüksek öğrenim kurumudur.

Günümüzde SUT, başta mühendislik ve teknoloji olmak üzere üç seviyede (lisans, yüksek lisans, doktora) 29.000'den fazla öğrenciyi eğitiyor. 

Üniversite 14 fakülteden verilen 47 büyük ders içerisinde 150'yi aşkın spesiyaliteyi sunmaktadır; modern teknolojiler ve mimarlık, yönetim, sosyoloji, yönetim ve dilbilim gibi mühendislik yönlerini kapsamaktadır. 

Didaktik, bilimsel ve araştırma faaliyetleri modern laboratuvarlarda ve konferans salonlarında, 400 profesör ve DSC derecesi sahipleri dahil olmak üzere 1800'ün üzerinde akademik öğretmenden oluşan nitelikli üniversite personeli tarafından yürütülmektedir.

 

SİLESİAN UNİVERSİTY OF TECHNOLOGY LİSANS PROGRAMLARI

BÖLÜM

SÜRE
(YIL)

EĞİTİM
DİLİ

Elektrik Mühendisliği

3,5

İngilizce

Makine Mühendisliği

3,5

İngilizce

İnşaat Mühendisliği

4

İngilizce

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız