Poznan University Medical Science

Poznan University Medical Science


Poznan Tıp Bilimleri Üniversitesi (PUMS), Polonya'daki en iyi ve en büyük tıp üniversitelerinden biridir ve 90 yıllık akademik tecrübesi ve gelişim için büyük potansiyele sahiptir.

Üniversitemiz Polonya'nın önde gelen tıp fakülteleri.Büyük bir eğitim, araştırma ve klinik merkezdir. Klinik eğitim ve araştırma, esas itibariyle 6 klinik hastanenin işbirliğine dayanmaktadır. 

Üniversitede halen 8200'den fazla öğrenci eğitim görmekte olup bunların arasında 1008 öğrenci İngilizce Dil Programları bulunmaktadır.

Üniversite sürekli öğrenme süreci ve öğretim teknikleri geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle ortak araştırma, uluslararası programlara ve araştırma projelerine ortak katılımın yanı sıra ortak yayınlar ve bilimsel konferanslar, öğrenci ve öğretmen değişimi açısından yabancı kurumlar ve üniversiteler ile olan işbirliğini genişletmektedir.

PUMS, dünyanın birçok yabancı kurumuyla işbirliği yapmaktadır.

 

POZNAN UNİVERSİTY MEDİCAL SCİENCE LİSANS PROGRAMLARI

BÖLÜM

SÜRE
(YIL)

EĞİTİM
DİLİ

Diş

5

İngilizce

Eczacılık

6

İngilizce

Tıp

6

İngilizce

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız