Pavol Jozef Safarik Üniversitesi

Pavol Jozef Safarik Üniversitesi


Pavol Jozef Safarik Üniversitesi 1959'da Slovakya'daki ikinci klasik üniversite olarak kuruldu.

P. J. Safarik Üniversitesi'nin mevcut yapısı beş fakülteden oluşur – Tıp Fakültesi, Fen Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Kamu Yönetimi Fakültesi ve Sanat Fakültesidir.

Üniversitede 7.500'den fazla öğrenci okumaktadır. Üniversite üç ana döngü – lisans, yüksek lisans, doktor ve doktora – eğitim vermektedir.  Eğitim süreci hem Slovak hem de İngilizce dilinde sağlanmaktadır.

Košice'deki Pavol Jozef Šafárik Üniversitesi, geniş bir uluslararası bağlamda en yeni bilimsel bulguları temel alarak yüksek eğitim sunmaktadır.

Üniversite, tüm dünyadaki akademik kurumlarla çok yoğun işbirliği yapmaktadır.

Pavol Jozef Safarik Üniversitesi'nin Kosice'deki ana misyonu, Bologna Deklarasyonu'nda ve diğer belgelerde ortaya konan Avrupa trendlerini ve hedeflerini izleyerek, geniş uluslararası bağlamda en yeni bilimsel bulguları temel alarak yüksek eğitim sunmaktır.

Bilgi gelişimi, bilgeliği ve yaratıcılığıyla uyumlu bir kişilik geliştirilmesi, bir insanda misyonunu yerine getirmektedir.

Öğrenciler hoşgörü, eleştirel ve bağımsız düşünme, kendine güven ve ulusal farkındalığa yönlendirilmektedir.

Üniversite, bilgiyi araştırma ve geliştirme, bölgesel ve ulusal faaliyet desteği ve öğrenme toplumuna sürekli eğitim veren vasıtalarla yayarak topluma hizmet sunmaktadır.

 

PAVOL JOZEF SAFARİK ÜNİVERSİTESİ LİSANS PROGRAMLARI

BÖLÜM

SÜRE
(YIL)

EĞİTİM
DİLİ

Mimarlık

4

İngilizce

Diş

6

İngilizce

Tıp

6

İngilizce

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız