Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi


AYRINTILAR

  2 Haziran 1930'da Su Taşımacılığı ve Mühendisliği Enstitüsü adı altında kurulan üniversite, 1994 yılında Odessa Maritime Üniversitesi adını almıştır.

  Ülke içinde ve Uluslararası platformda verdiği eğitim ve öğretimin kalitesinden dolayı 26 Şubat 2002 tarihinde Ukrayna Başbakanı tarafından ödüllendirilerek adının başında Ulusal ünvanını kullanmaya hak kazanmıştır.

  Böylelikle okulun adı günümüzdeki Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi (ONMU) olmuştur.

  Avrupa Üniversiteler Birliği ve Güneydoğu Avrupa Taşımacılık Araştırmacılığı (SEATREF) üyesi olan Odessa National Maritime Üniversitesi 55 profesörü ve 421 öğretim üyesiyle Ukrayna'nın en saygın ve önemli denizcilik üniversitesidir.

  Üniversite Avrupa Birliği Eğitim Programları kapsamında başlatılan " Tempus Tacis " projesine 1995 yılından beri üyedir. 

  Ayrıca ONMU, 2003 senesinde uluslararası kalite yönetmeliği kriterlirini başarıyla yerine getirerek, bu tarihten itibaren  ISO 9001 : 2000 certifikasına sahiptir


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

 

Okulun sokak görünümü için tıklayın

 

LİSANS PROGRAMLARI

BÖLÜM

SÜRE
(YIL)

EĞİTİM
DİLİ

Hazırlık sınıfı

1

Rusça

Bilgisayar Bilimi ve Bilgi Teknolojisi

4

Rusça

Gemi Yapımı

4

Rusça

Mühendislik Sektörü

4

Rusça

Yönetim

4

Rusça

Nehir ve Deniz Taşımacılığı

4

Rusça

Elektriktroenerji, Elektrik ve Elektromekanik

4

Rusça

Hukuk

4

Rusça

İnşaat ve Bayındırlık İşleri

4

Rusça

Araç Teknolojileri

4

Rusça

Yönetim

4

Rusça

İktisat

4

Rusça

İş, Ticaret ve Değişim Faaliyetleri

4

Rusça

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız