Melbourne Institute of Technology

Melbourne Institute of Technology okuluna kayıt olun!


AYRINTILAR

     

    Adres     : The Argus, 288 La Trobe Street, Melbourne VIC 3000, Avustralya

    Kuruluş  : 1996


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Hem sürekli öğrenciler hem de yeni öğrenciler akademik başarılarını aramaya ve yaşamı değiştiren bir eğitim deneyimine girmeye MIT'e hoş geldiniz. MIT, her öğrencinin çabalarını desteklemekte ve başarıya ulaşmada yardımcı olmaktadır.

Öğrenci tecrübemizi ve mezuniyet sonuçlarımızı iyileştirmek MIT'de en önemli öncelik olmaya devam etmektedir. Yakın zamanda endüstri stajlarımız, çalışma becerileri programları, Buddy Programları ve Danışmanlık Programlarımız gibi destek hizmetlerimizi geliştirdik. Başarımızın öğrencilerin başarısına bağlı olduğuna gerçekten inanıyorum. Bir MIT öğrencisi olduğunuzda, öğrenmenizi geliştirmek ve mükemmel dereceler elde etmenize yardımcı olmak için bu hizmetlere ücretsiz olarak üye olursunuz.

MIT programları endüstrideki değişimleri yansıtacak ve programları güncel, motive edici ve interaktif tutacak şekilde sürekli geliştirilmekte ve güncellenmektedir.

Sizi kampüste görmeyi umuyor ve 2016'da birlikte başarabildiğimizi görmekten heyecan duyuyoruz.

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız