London Study Centre

London Study Centre


AYRINTILAR

    London Study Centre, 35 senedir kalitesi British Council tarafından onaylanmış, adı üstünde, Londra'da faaliyet gösteren bir lisan okuludur.


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

LSC Stanton 1975 yılında kurulmuştur. 1978 yılından beri British Council, 2012'den itibaren de  Independent Schools Inspectorate tarafından akredite bir dil okulu olan LSC, 35 yıldan fazla deneyimiyle, özel akademik metodları uygulayarak başarı odaklı eğitim iddiasını sürdürmektedir.

Tüm öğretmenler seritifkalıdır ve 7 ayrı seviyede eğitim verilmektedir. %100 interaktif olan derslerde öğrencinin katılımı ve İngilizce'yi pratik yaparak öğrenmesi sağlanmaktadır.

Her yıl 35'ten fazla ulustan 1000'in üzerinde öğrenci ağırlamaktadır. 92%'lik bir öğrenci memnuniyeti görülmektedir.

Londra’nın prestijli bir bölgesi olan Fulham’da bulunmaktadır.

Londra’nın merkezine çok yakın bir konuma sahip olup West End, Big Ben ve Buckingham Sarayı’ndan yalnızca 20 dakika uzaklıktadır.

LSC, Viktorya Dönemi'nden kalma bir bina olan Munster House'da kurulmuştur.

 

 

 

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız