Liverpool School Of English

Liverpool School Of English


2008 yılında Avrupa Kültür başkenti seçilen Liverpool, Manchester’a 50 dakika mesafede bulunuyor.

480.000 nüfuslu ve 3 üniversitenin bulunduğu tarihi bir şehir olan Liverpool, modern bir kenttir.

1999 yılından beri hizmet veren Liverpool School of English bünyesinde 18 sınıf, bilgisayar odası, kütüphane ve öğrenciler için iki ortak alan bulunuyor.

Sınıflar maksimum 15 kişiliktir. Liverpool şehir merkezinde bulunan okulda en çok İspanyol, Fransız, İtalyan, İsviçreli ve Arap öğrenciler oluyor. Türk öğrenci oranı %2 ile %5 arasında değişiyor. British Council tarafından onaylı ve EnglishUK üyesi olan okulda haftada 15 yada 21 saat olarak alınabilecek Genel İngilizce derslerinin yanı sıra İş İngilizcesi, IELTS ve Cambridge Sınav Hazırlık eğitimi almak da mümkün.

Aile yanı konaklama alternatifine ek olarak, okula yürüme mesafesinde ekonomik yurt imkanı da yıl boyunca sunuluyor.

 

 

 

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız