International University of Gorazde

International University of Goražde için bize ulaşın!


AYRINTILAR

    Uluslararası Gorajde Üniversitesi Türkçe ve İngilizce Eğitim Veriyor!

     

    Adres    : Ibrahima Čelika, Goražde 73000, Bosna Hersek

    Kuruluş : 2014


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

 

  Diplomanızın uluslararası geçerliliğe sahip olmasını ister misiniz? Uluslararası Gorajde Üniversitesi 'Mavi Diploma' veriyor.  Bosna Hersek'te kaliteli bir eğitim alarak YÖK tarafından denkliği tanınan diplomaya sahip olun. Türkiye'dekinden bile uygun fiyatlarla Tıp Fakültesi imkanı sunan Gorajde Üniversitesinden aldığınız diploma ile mesleğinizi herhangi bir belgeye gerek olmadan yurt dışında da tescilleyebilirsiniz.

 

  Gorajde Üniversitesinde tercih edebileceğiniz bölümler arasında yer alan Bankacılık, Hukuk, Tıp, İşletme Ekonomisi, İşletme Yönetimi, Hemşirelik, Diş Hekimliği, İktisat, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Yapı Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Eczacılık, Elektrik Mühendisliği, Fizyoterapi, Psikoloji, Türk Dili ve Edebiyat bölümleri öğrencilerin seçtikleri en popüler bölümler listesinde kendini göstermektedir.

 

  Yüksek harç ücretleri ailenizin bütçesi açısından sorun mu yaratıyor? Üniversite seçiminize karar vermeden önce çok iyi düşünün. Bosna Hersek'in Gorajde şehrinde akademik eğitim almak ülkemizde eğitim almaktan hem çok daha uygun maliyetli hem de çok daha avantajlıdır. 

 

 

GORAJDE ÜNİVERSİTESİ'NDE OKUYABİLECEĞİNİZ BAZI BÖLÜMLER  *Tıp Fakültesi


  *Diş Hekimliği


  *Hemşirelik


  *Fizyoterapi


  *Radyoloji


  *Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon


  *Hukuk Fakültesi


*İşletme  Ekonomi


  *İşletme


  *Bankacılık


  *Mimarlık


  *İnşaat Mühendisliği


  *Harita Mühendisliği


  *Elektirik  Mühendisliği


  *Psikoloji


  *Türk Dili ve Edebiyatı


  *Multimedya

 

 

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız