International House London

International House London'a bizimle merhaba deyin!


AYRINTILAR

    International House London, dil öğretiminde ön planda olup, rakipsiz bir eğitimi sunmaktadır. Şirketler ve bireyler için İş İngilizcesi kursları; sınavlara yönelik İngilizce kursları (IELTS, Cambridge Sertifikaları), Modern Diller ve Genel İngilizce programları gibi programları bulunmaktadır.

    Adres    : 16 Stukeley Street, London WC2B 5LQ, İngiltere

    Kuruluş : 1953, Londra, Birleşik Krallık


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

 International House London, dil kursları ve öğretmen eğitimi programları konusunda elli yılı aşkın tecrübeye sahip olan ve iyi bilinen bir dil okuludur.

Covent Garden'ın yakınında bulunan geniş ve tam donanımlı bir okulda bulunan Uluslararası House Dünya Örgütü kurucusu olarak bilinir.

 International House London, 150 ülkeden her yıl 8000'in üzerinde dil öğrencisi ağırlıyor. Öğrencilerimiz IH London'ın canlı ve çok kültürlü atmosferinde öğrenmenin tadını çıkarıyor; yeni arkadaşlar edinerek şehrin heyecanını birlikte yaşayın!

 

 

Faydalanabileceğiniz kurslardan bazıları;

*Yaşam için İngilizce / Eğitim için İngilizce

*Cambridge Kursları / IELTS Hazırlık Kursları

*Cambridge Sına Merkezi / IELTS Sınav Merkezi

*CELTA ve TESOL Sertifikaları

*İş İngilizcesi / Teknik İngilizce Kursları

*Genç Öğrenciler için Yaz Kursları 

*Geleceğin Liderleri Programı

 

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız