Hemşirelik Sertifikası


AYRINTILAR

    Tamamlanmış bir hemşirelik eğitiminiz varsa, Apsley Business School London' dan alacağınız branşlara özel hemşirelik sertifikaları size kariyeriniz boyunca ayrıcalıklar sağlayacak. Derslerin Türkçe verildiği internet ortamındaki eğitimle sınav soru bankasından size özel hazırlanmış soruları cevaplayarak Türkiye'de işinize devam ederken bu sertifikalara ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

     


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

 

 

ONLINE SERTİFİKALAR

 

Aşağıdaki sertifikalara üzerine tıklayarak önkayıt yapabilirsiniz.

 

*Ruh Sağlığı 

*Toplum Sağlığı

*İç Hastalıkları

*Kadın Sağlığı

*Çocuk Sağlığı

*Acil Servis Hemşireliği

*Yoğun Bakım Hemşireliği

*Cerrahi Hemşireliği

*Hemşirelikte Uzmanlık

 

Öğrenci kaydınız yapıldıysa ve Londra'daki Apsley Busines School tarafından size gönderilen e-mail adresiniz varsa, aşağıdaki linke tıkladığınızda açılan pencereden 'hesap ekle' ya da 'farklı bir hesapla oturum aç' seçeneğini kullanarak Apsley Üniversitesi e-mail adresinizle giriş yaparak derslerinize ulaşabilirsiniz.

Öğrenci olarak, buradan açılacak linkte e-mail adresinizi ve şifrenizi giriniz 

 

 

 

 

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız