Harkov Ulusal Eczacılık

Harkov Ulusal Eczacılık


AYRINTILAR

    Harkov Ulusal Eczacılık Üniversitesi, Kharkiv  National University of Pharmacy, NUPh 1805 yılında kurulmuştur. Kharkiv, Harkov Ulusal Eczacılık Üniversitesi Avrupa ilaç eğitim merkezi, en eski ve seçkin yüksek öğretim kuruluşlarından biridir.

    Harkov Ulusal Eczacılık Üniversitesi ÖSS sınav şartı aramamaktadır. Harkov Ulusal Eczacılık Üniversitesi bölümleri okumak için meslek lisesi veya lise diploması yeterli olmaktadır. Harkov Ulusal Eczacılık Üniversitesi taban puanları yoktur.

    Harkov Eczacılık Üniversitesi Rusça ya da İngilizce dillerinde eğitim verilmektedir. Harkov Eczacılık Ulusal Üniversitesi Rusça eğitim süresi 6 yıldır. (1 yıl hazırlık eğitimi). Harkov Eczacılık Ulusal Üniversitesi İngilizce eğitimi 5 yıldır.

    Kharkiv Eczacılık Ulusal Üniversitesi İngilizce hazırlık sınıfı yoktur. Harkov Eczacılık Ulusal Üniversitesi bölümleri fiyatları İngilizce ve Rusça dillerinde farklıdır.

    Harkov Ulusal Eczacılık Üniversitesi akreditasyon 4. Seviyedir.


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Okulun cadde görüntüsü için tıklayın

 

Bölüm

Süre
(Yıl)

Eğitim Dili

Hazırlık sınıfı

1

Rusça

Eczacılık

5

İngilizce

Eczacılık

5

Rusça

Klinik Eczacılığı

5

İngilizce

Klinik Eczacılığı

5

Rusça

Farmasötik Preparasyonların Teknolojisi

5

Rusça

Parfümeri ve Kozmetik Preparasyonlarının Teknolojisi

5

Rusça

Laboratuvar Tanısı

5

Rusça

Kalite, Standardizasyon, Belgelendirme

5

Rusça

 

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız