Eotvos Lorand Üniversitesi

Eotvos Lorand Üniversitesi


Kuruluşu 1635 yılına dayanan Eötvös Loránd Üniversitesi (ELTE) hem Macaristan, hem de Avrupa’nın en köklü üniversitelerinden biridir.

Budapeşte’dedir. 1800 akademik personelin bulunduğu Üniversitede 32000 öğrenci eğitim almaktadır. Dünya sıralamalarında  ilk 300 içinde yer alan üniversite, günümüze kadar 4 Nobel ödüllü bilim adamı yetiştirmiştir.

Üniversitenin mükemmel eğitimi iyi donanımlı kütüphaneler, laboratuarlar ve çeşitli kaynaklar tarafından desteklenmektedir.

ELTE tüm dünyadan 120 üniversite ile resim anlaşmalar ve işbirlikleri yapmaktadır.

 

EOTVOS ÜNİVERSİTESİ  LİSANS PROGRAMLARI

BÖLÜM

SÜRE
(YIL)

EĞİTİM
DİLİ

Amerikan Dili ve Edebiyatı

3

İngilizce

Bilgisayar

3

İngilizce

Biokimya

3

İngilizce

Fransız Dil ve Edebiyatı

3

İngilizce

İngiliz Dili ve Edebiyatı

3

İngilizce

İngilizce

3

İngilizce

Psikoloji

3

İngilizce

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız