ESE Language School


AYRINTILAR

  Adres     : Triq Paceville, San Ġiljan, Malta

  Kuruluş  : 1996

  • EAQUALS,
  • IALC,
  • Quality English,
  • BAC,
  • British Council,
  • English UK
  • FELTOM akreditasyonları

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

1996 yılında kurulan European School of English, “Malta’nın En İyi Dil Okulu” olarak aday gösterilmiştir.

EAQUALS, IALC, Quality English, BAC, British Council, English UK ve FELTOM akreditasyonları bulunan ESE, bu akreditasyonları sayesinde yüksek standartlarını tescil etmiştir.

ESE dil okulu Paceville bölgesinde bankalara, iki alışveriş merkezine, restoran, sinema, bowling salonu ve otellere yürüyüş mesafesinde, Malta’nın en hareketli bölgelerinden birindedir.

60 sınıftan oluşan okul binası, modern ve yüksek standartlara sahiptir. Okulda 2 bilgisayar laboratuvarı, kafeterya, kütüphane/çalışma salonları ve wifi imkanı vardır.

ESE yetişkinlere yönelik Genel ve Yoğun İngilizce, Uzun dönem Akademik programlar, İş İngilizcesi, Sınavlara Hazırlık, Birebir İngilizce programlarının yanı sıra, 11 yaş itibariyle yaz okulu programları ve aile programları da sunmaktadır.

Sınıf içi eğitimlerin yanı sıra öğrenciler kurs başlangıç tarihleri itibariyle ilk 3 ay boyunca ücretsiz online eğitimlerden de faydalanırlar.

Sıcak bir Akdeniz ülkesi olan Malta’da kaliteli bir dil eğitimi almak istiyorsanız ESE sizin için en ideal seçeneklerden biri olacaktır.

Aile yanı konaklama opsiyonunun yanı sıra Malta’da yurt konaklaması, öğrenci evi ve paylaşımlı apart daire opsiyonları mevcuttur.

Bunların arasında en popüler olanı paylaşımlı apart daire opsiyonudur.

Öğrencilerin daha bağımsız olacağı ve kendilerini ev ortamında hissettikleri, isterlerse arkadaşlarıyla birlikte aynı odada kalabilecekleri opsiyondur.

Apart dairelerin mesafeleri 5 dakika yürüyüş mesafesi ile 20 dakika araba mesafesi aralığındadır.

Öğrencilerin hem yeni arkadaşlıklar kurmalarını sağlamak hem de İngilizce pratiklerini geliştirmelerini motive etmek açısından ESE, haftalık olarak kültürel ziyaretler, tarihi yerlere geziler, ve pek çok eğlenceli aktiviteden oluşan sosyal aktivite programı sunar.

Yaz döneminde Pazartesi-Cuma günleri arası ESE öğrencileri ücretsiz ESE Beach Club’dan faydalanma hakkına sahiptir.

 

KAMPANYALARIMIZ:

Uçak Bileti Hediyeli Promosyon 12 haftalık Genel İngilizce 20 veya Akademik Sene Kursu 30 kayıdı yaptırın Istanbul-Malta-Istanbul uçak biletinizi biz verelim.

Uçak Bileti Hediyeli Promosyon 24 haftalık Genel İngilizce 20 veya Akademik Sene Kursu 30 kayıdı yaptırın Istanbul-Malta-Istanbul uçak biletinizi biz verelim.

 

 

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız