Debrecen Üniversitesi

Debrecen Üniversitesi


Yaklaşık 450 yıllık geçmişiyle Macaristan’ın önemli üniversitelerinden biri olan Debrecen Üniversitesinde 30.000 öğrenci eğitim almaktadır.

Değişik ülkelerden öğrenciler kaliteli ve ekonomik eğitim olanakları için buraya gelir. Öğrenciler genellikle Avrupa ülkelerinin yanısıra İskandinav ülkeleri (Norveç, İsveç, Danimarka, Finlandiya) , İran, Çin ve bazı Afrika ülkelerinden gelmektedir.

Debrecen üniversitesi mühendislik, işletme, müzikoloji, Amerikan kültür ve edebiyatı gibi birçok diğer bölümde de İngilizce olarak eğitim vermektedir. Üniversite aynı zamanda ülkenin 2. en büyük kütüphanesine sahiptir.

 

DEBRECEN ÜNİVERSİTESİ  DOKTORA PROGRAMLARI

BÖLÜM

SÜRE
(YIL)

EĞİTİM
DİLİ

Bilişim

4

İngilizce

Biyoloji ve Çevre Bilimi

4

İngilizce

İngilizce Öğretmenliği

4

İngilizce

İşletme

4

İngilizce

Matematik ve Bilgisayar

4

İngilizce

Sağlık Bilimleri

4

İngilizce

Tarım, Gıda ve Çevre Yönetimi

4

İngilizce

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız