DID Deutsch - Institut


Orta öğretim ve lise öğrencilerine yönelik sunulan Almanya yaz okulları ile gençler yaz boyunca bir yandan Almanca dil eğitimi alırken diğer yandan da sportif aktiviteler ile eğlenceli vakit geçirip kültürel şehir gezileri ile Almanya’yı keşfedebiliyor.

Almanya'da tatilide dil eğitimi unutulmaz bir deneyim. Burada edindiğiniz uluslararası arkadaşlarınızla Almanca öğrenecek ve Almanya'yı keşfedeceksiniz. 

 

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız