Charles Üniversitesi

Charles Üniversitesi


AYRINTILAR

    Charles Üniversitesi 1348 yılında kurulmuştur.Üniversite toplamda 17 fakülteden oluşmaktadır. Bunların 14'ü Prag'da 2 si Hradec Kralove şehrinde ve diğeride Pilsen şehirlerinde bulunmaktadır.

    Üniversite 7.500 çalışanı ve 51.000 öğrencisi ile Avrupa'nın en kaliteli üniversitelerinden birisidir.300 meslek dalında eğitim sunmaktadır. Üniversitede 18.000 öğrenci lisans 25.000 öğrenci yüksek lisans eğitimi almaktadır.

    Her yıl 15.000'e yakın öğrenci Üniversitenin bölümlerinde eğitim almak için Dünya'nın pek çok ülkesinden başvuruda bulunmaktadır. Shanghai Jiao Tong Üniversitesi tarafından yapılan en yeni Dünya Üniversitelerinin Akademik Sıralaması değerlendirmesinde yalnızca Çek Cumhuriyeti'nin değil, doğu Avrupa bölgesinin de en önde gelen üniversitesi olarak gösterildi.

    2006 yılı sıralamasında Avrupa'nın 80. Dünya'nın ise 202. üniversitesi oldu. Sosyal bilimler alanında başarılı bir üniversitedir.


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

CHARLES ÜNİVERSİTESİ LİSANS PROGRAMLARI

BÖLÜM

SÜRE
(YIL)

EĞİTİM
DİLİ

Fizyoterapi

3

İngilizce

İngiliz Dili ve Edebiyatı

3

İngilizce

Eczacılık

5

İngilizce

Diş

6

İngilizce

Tıp

6

İngilizce

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız