Çek Teknik Üniversitesi

Çek Teknik Üniversitesi


AYRINTILAR

    Çek Teknik Üniversitesi Avrupa’nın en büyük ve en eski teknik üniversitesidir. Josef Christian Willenberg girişimiyle yayınlanan bir kararname temelinde 18 Ocak 1707 de kuruldu.  Çek Teknik Üniversitesi’nde 21.000 öğrenciye eğitim vermektedir.

    2017/18 eğitim-öğretim yılı, Prag Çek Teknik Üniversitesi , öğrencilerine 128 eğitim programı çerçevesinde 453 eğitim alanında hizmet sunuyor.

    Çek Teknik Üniversitesi dinamik, esnek ve hızlı bir şekilde piyasa şartlarına uyum sağlayabilen yabancı dil bilgisine sahip modern uzmanlar, bilim adamları ve yöneticiler yetiştiri


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

ÇEK TEKNİK ÜNİVERSİTESİ LİSANS PROGRAMLARI

BÖLÜM

SÜRE
(YIL)

EĞİTİM
DİLİ

Biyomedikal

3

İngilizce

Elektrik Mühendisliği

4

İngilizce

Makine Mühendisliği

4

İngilizce

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız