Cavendish Language School

Cavendish Language School


AYRINTILAR

    Kuruluş  :   1900

    Adres     :   124 Triq Melita Valletta VLT1123 Malta 356 21220230 

                       info@cavendishschool.com

     


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Cavendish dil okulu başkent Valletta’nın merkezine kurulmuştur. Valetta UNESCO dünya mirasları arasında TOP 20 'dedir ve 15. Yüzyıl savaşçıları tarafından kurulmuştur.

Merkezi otobüs istasyonu okuldan yalnızca 3-4 dakika mesafededir. Sliema’ya feribot ile ulaşmak için de birkaç dakika feribota yürümeniz yeterlidir.

Okul binamız 1900 lerde Valletta’da inşa edilmiştir. Malta’da bulunan diğer 40 dil okulunun aksine, Valletta tarafından lisans garantisi verilen yalnızca 2 okuldan biriyiz. Bu, öğrencilerimiz için büyük bir avantajdır.

 

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız