Cardiff Metropolitan University


AYRINTILAR

    Adres                   : Llandaff Campus, 200 Western Ave, Cardiff CF5 2YB, İngiltere

    Öğrenci sayısı      : 12.000 (2009)

    Kuruluş                  : 1996

    Rektör Yardımcısı : Cara Aitchison


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Cardiff Metropolitan Üniversitesi (Cardiff Metropolitan University) Galler’in Cardiff şehrinde devlete ait bir araştırma üniversite olarak kurulmuştur. Üniversitenin tarihi 1865 yılına Cardiff Sanat ve Tasarım Okuluna (Cardiff School of Art & Design) dayanmaktadır. Okul, 2011 yılında günümüzdeki adını almıştır.

Cardiff Metropolitan Üniversitesi, öğrenciler için heyecan verici eğitim deneyimi sunmaktadır.

Üniversite, öğrencilere verdiği akademik eğitim programlarının yanı sıra profesyonel danışman ve rehberleriyle, öğrencilerle bireysel olarak da son derece yakından ilgilenmektedir.

Cardiff Metropolitan Üniversitesi, mezun öğrencileri için yüksek iş istihdamı sunmaktadır. Üniversitenin, birçok endüstriyel kurumla güçlü bağlantıları bulunmaktadır.

Cardiff Metropolitan Üniversitesi, yaklaşık 12.000 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Uluslar arası öğrenciler 143’ü aşkın ülkeden üniversiteye gelmektedir.

 

 

 

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız