Anglo-Continental

Anglo-Continental


AYRINTILAR

  İngilizceyi, British Council tarafından akredite edilmiş olan ve 1950'den bugüne eğitim veren Anglo-Continental ile İngiltere'de öğrenin. 

   


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

1950 yılından beri İngilizce eğitimi veren bir kurum olan Anglo-Continental, sadece öğrencilere değil, İngilizce öğretmenlerine de İngilizce eğitimi veriyor. Bunların dışında geniş bir programı bulunan okul, Londra'ya 2 saat uzaklıkta bir sahil kasabasında kuruludur. İngiltere'nin en iyi tatil beldelerinden seçilen Bournemouth 12 km uzunluğunda kumsala sahiptir. Hem dil öğrenmek hem de ılıman iklimde sahilin tadını çıkartmak mümkün. Ders dışı zamanlarınızda dilerseniz alışveriş yapabilir, uluslararası mutfaklara sahip işletmelerde yemekleri tadabilir, fazla sayıda spor aktivitesi yapabilirsiniz. Kültürel aktiviteleri de unutmamak gerek. 

Anglo-Continental'de her seviyeye uygun dil eğitimi alabilirsiniz. İster yeni başlayın, ister geliştimek isteyin, isteseniz de farklı programlarda kategorie edilmiş iş İngilizcesi eğitimi alın. Hepsi için tek adres arıyorsanız doğru yerdesiniz. Aşağıda programlarda bazılarını bulabilirsiniz. Görselleri de izlemeden geçmeyin.

 • Genel İngilizce (Başlangıç seviyesinden akademik seviyeye kadar)
 • IELTS, CELTA sınav hazırlıkları
 • Aile programları
 • Özellikle Havacılık Sektörü konusu başta olmak üzere mesleki İngilizce kursları
 • Çocuklar içi yaz kampları (Futbolun beşiğinde,  futbol kampı ile çocuğunuz hem İngilizce hem de futbolun inceliklerini öğrensin)
 • 50 yaş üstü eğitimler
 • Uygun maliyetli aile yanı ya da hotel konaklama seçenekleri

 

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız