Amerikan Üniversitesi

Amerikan Üniversitesi


Bosna Hersek'teki Amerikan Üniversitesi (AUBiH) Amerika Birleşik Devletleri'nde ve Bosna Hersek'te akredite edilmiş yüksek öğrenim kurumudur.

Lisans, lisansüstü ve doktora çalışmalarındaki tüm sınıflarımız İngilizce dilinde sunulmaktadır.

Müfredat ve çalışma kuralları Amerikan ve Bologna eğitim sistemleriyle uyumludur.

Üniversitenin misyonuna uygun olarak AUBiH, ekonomi, bilgi teknolojisi, mühendislik, hukuk, uluslararası ilişkiler ve diplomasi, güvenlik ve savunma, endüstriyel teknolojiler ve sanat gibi uzmanlaşmış alanlarda dünya trendlerini takip eden bölgedeki öğrencileri için kaliteli üniversite eğitimi vermektedir.

Amerikan Üniversitesinin Bosna-Hersek'teki araştırma enstitüleri ve merkezleri, öğrencilere deneyimli bilim insanları ve profesörlerle işbirliği içinde yürütülen araştırma projelerinde deneyim ve beceri kazanma fırsatı sunuyor.

 

AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ DOKTORA PROGRAMLARI

BÖLÜM

SÜRE
(YIL)

EĞİTİM
DİLİ

Hukuk

3

İngilizce

Yönetim

3

İngilizce

Siber Güvenlik

3

İngilizce

Bilgisayar Mühendisliği

3

İngilizce

Uluslararası Hukuk

3

İngilizce

Uluslararası Ticaret Hukuku ve Diploması

3

İngilizce

Ulusal veUluslararası Güvenlik

3

İngilizce

Endüstriyel Teknoloji  Yönetimi

3

İngilizce

NEDEN BİZ?


Çünkü biz, tecrübemizle geleceğini aydınlatıyor, düşlediğin hayatı gerçeğe dönüştürmen için sadece kayıt işlemlerinde değil, okuduğun süre boyunca her ihtiyaç duyduğunda en büyük destekçin oluyoruz!


DAHA FAZLA BİLGİ AL

TAM DESTEK


Anglo-British International School, bilgi ve birikiminden faydalanarak yurt dışında alacağınız eğitimle ilgili en doğru kararı vereceğiniz, güncel ve doğru yurt dışı eğitim bilgilerine ulaşacağınız, yepyeni bir hayatın kapısını aralarken elinden tutarak destek alacağınız yeni adresiniz!


BİZE ULAŞIN

Yurt dışı eğitim hayallerine kavuşman zor değil! Beşiktaş’taki ofisimize gel, yepyeni bir hayatın kapısını arala!

Eğitime yönelik kısa ve uzun vadeli hedeflerinde bir danışmandan çok daha fazlasına ihtiyacın varsa Anglo-British hep yanı başında!


Adınız

Eposta


Telefon


Mesajınız